MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ
 +48 513 050 402
GODZINY PRACY: OD 8:00 DO 18:00
Oferta
Oferta

Pranie dywanów i wykładzin


Czyszczenie oraz pranie dywanów i wykładzin odbywa się za pomocą specjalistycznego urządzenia ekstrakcyjnego KÄRCHER PUZZI 200. Urządzenie to posiada dwie pompy, dzięki czemu osiąga skuteczne ciśnienie spryskiwania. Bardzo mocna turbina ssąca sprawia, że brud jest usuwany nie tylko z powierzchni ale również z najgłębszych zakamarków dywanu. 

 
Dzięki specjalnej dyszy czyszczona powierzchnia natryskiwana jest pod ciśnieniem roztworem środka czyszczącego.  Wypłukiwany brud jest natychmiast odciągany z brudnej powierzchni przez dyszą ssącą. Podczas prania woda nie rozbryzguje się dookoła pranego dywanu. Wyczyszczony dywan pozostaje z wierzchu lekko wilgotny, od spodu suchy. Dzięki temu, że pranie odbywa się pod ciśnieniem, dywan jest wyczyszczony dokładnie.Zalety ekstrakcji:
Najczęściej wystarczy tylko jedno przejście robocze w przypadku silnych zabrudzeń ponawiamy tę czynność. Istnieje możliwość dołączenia profesjonalnej głowicy czyszczącej która wspomaga prace oraz układa włosie dywanu.

  • bardzo duża skuteczność
  • brak osadu
  • brak konieczności odkurzania na sucho po czyszczeniu
  • umiarkowany czas schnięcia

Czyszczenie eliminuje:

  • uporczywy brud
  • nieprzyjemne zapachy
  • roztocza
  • bakterie
  • tłuszcz
  • inne zabrudzenia

Stosowane przez nas środki chemiczne posiadają wszystkie niezbędne atesty. Pozostawiają po sobie przyjemny zapach i uczucie świeżości. Środki te są bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

 

Pranie tapicerki samochodowej

proces czyszczenia polega na rozprowadzeniu roztworu czyszczącego na powierzchni,a następnie odessaniu go wraz z rozpuszczonym brudem.Metoda ta pozwalana dokładne usuwanie tłuszczu,brudu oraz nieprzyjemnych zapachach.Pranie tapicerki samochodowej składa się z kilku etapów:-demontażu siedzeń co pozwala na dokładne wypranie podłogi-odkurzaniu auta-prania ekstrakcyjnego zaczynając od podsufitki kończąc na podłodze auta-czyszczeniu elementów plastikowych-mycia auta.Po takim zabiegu samochód jest czysty i pachnący, wolny od roztoczy i kurzu.

 

 Pranie mebli tapicerowanych

Oferujemy Państwu profesjonalne pranie i czyszczenie kanap, foteli, narożników, wersalek, sof, krzeseł. Technologia czyszczenia tapicerki meblowej oparta jest na rozpylaniu bardzo wydajnego preparatu czyszczącego i jednoczesnym odessaniu go, wraz z rozpuszczonym brudem . Czyszczenie odbywa się przy użyciu urządzenia ekstrakcyjnego firmy KÄRCHER.


Zaletą stosowania sprzętu tej firmy jest brak ryzyka powstania zacieków oraz pozostawienia dużej ilości wody w czyszczonych powierzchniach, ponieważ urządzenie odsysa ok 80% wody.


Jeżeli tapicerka jest poplamiona stosujemy specjalistyczne odplamiacze, zanim rozpoczniemy czyszczenie. Utrzymanie tapicerki meblowej w czystości jest niezwykle ważne, nie tylko dla poczucia komfortu, ale przede wszystkim dla zdrowia i wyeliminowania alergenów pochodzących z roztoczy, które są główną przyczyną alergii.

 

Czyszczenie powierzchni takich jak: tarasy, balkony, elewacje.

Zajmujemy się także czyszczeniem tarasów balkonów, elewacji.

- Usuwamy gruntownie bród, który z czasem niestety pokrywa powierzchnie na zewnątrz budynków.
- Usunięcie go zwykłymi sposobami, które stosujemy na co dzień już nie jest takie proste.
- Ciemne zabrudzenia czy przebarwienia usuniemy specjalnymi środkami oraz urządzeniami.
- Usuwamy także graffiti.

 

Eliminacja roztoczy

Wraz z praniem dywanów, wykładzin czy tapicerki możemy wyeliminować roztocza i alergeny. Zwłaszcza że nasze dywany czy meble tapicerowane są miejscem, gdzie najliczniej gromadzą się roztocza kurzu domowego.

Długotrwały efekt nawet do 9 miesięcy. To wszystko dzięki specjalnemu środkowi RM 765 Mitex.

Chcesz wiedzieć więcej zapytaj nas o szczegóły.

 

Impregnacja

Każde nowe ubranie posiada tzw. apreturę, która chroni przed szybkim zabrudzeniem. Po pierwszym praniu apretura znika, przez co ubranie brudzi się szybciej i staje się bardziej miękkie. Podobnie jest z dywanami i meblami tapicerowanymi. Stąd bardzo ważne jest stosowanie impregnacji po ich praniu. Do tego celu służą impregnaty, z których korzysta nasza firma. Dzięki ich stosowaniu dywan wolniej się brudzi, plamy nie wnikają w głąb, dywan jest bardziej sztywny, podobnie jak nowy.

 

brak osadu